1. Početna
  2. Jurisdikcije
  3. Katar

Osnivanje firme: Katar

LLC. Drž. taksa za registraciju: 1.500 QAR. Porez na dobit: 10%. Lokalni direktor: Ne. Poseta, notar ili advokat: Potreban notar. Registrovana adresa: Pod uslovima.

Provereno prema zvaničnim izvorima 27. septembar 2026.
Drž. taksa za registraciju
1.500 QAR
Rok registracije
Nije navedeno
Porez na dobit
10%
Lokalni direktor
Ne
Osnivanje na daljinu
Potrebna poseta
Poseta, notar ili advokat
Potreban notar
Lokalni direktor
Ne
Registrovana adresa
Pod uslovima
Minimalni kapital
Nije navedeno
Godišnje održavanje
Nije navedeno
Članica EU
Ne
IWG poslovna adresa
7 centaraod $59/mes.

Šta registar zahteva

Pravna formaLLC
Državna taksa za registraciju1.500 QAR
Rok registracijeNije navedeno
Rezidentni direktorNe
Poseta, notar ili advokatPotreban notar
Registrovana adresaPod uslovima
Minimalni kapitalNije navedeno
Porez na dobit10%
Svake godineNije navedeno

Koliko košta

Državna taksa za registraciju
1.500 QAR
≈ $412 po kursu ECB
Svake godine
Nije navedeno
Nije uključeno
Naknade pružaoca usluga

Registrovani agent ili adresa, notarske takse, računovodstvo i otvaranje bankovnog računa razlikuju se od pružaoca do pružaoca — zatražite ponudu u obrascu zahteva.

Porez na dobit: Katar

10%.

Stope su nominalne vrednosti koje objavljuje poreska uprava; vaša efektivna stopa zavisi od rezidentnosti, delatnosti i ugovora o izbegavanju dvostrukog oporezivanja. Ovo nije poreski savet.

Kompletan vodič, uputstva korak po korak i izvori dostupni su na engleskom. Pročitajte vodič na engleskom →

Poređenje sa alternativama: Katar

Uslovi za osnivanje firme po jurisdikcijama, sa sortiranjem
Godišnje održavanje
250 JOD≈ $35314 danaNije navedenoNeZavisiNije navedenoNije navedeno
1.500 QAR≈ $412Nije navedeno10%NePotreban notarPod uslovimaNije navedeno
Varira10 dana9%Nije navedenoZavisiStvaran prostorNije navedeno
OmanLLC
VariraNije navedeno15%NeNije potrebnoNije navedenoNije navedeno
4 od 4 · zvanični izvori, provereno 27. septembar 2026.. Samo državne takse; troškovi agenta i adrese se dodatno naplaćuju.≈ USD po referentnim kursevima ECB od 25. septembar 2026..

Najbliže po regionu i državnoj taksi. Svih 84 jurisdikcija u jednoj tabeli · popunite upitnik.

Izvori

  • moci.gov.qa, provereno 27. septembar 2026.
  • gta.gov.qa, provereno 27. septembar 2026.
  • moci.gov.qa, provereno 27. septembar 2026. (izvod iz pretrage)
  • qfc.qa, provereno 27. septembar 2026.
  • investor.sw.gov.qa, provereno 27. septembar 2026.
Poslovna adresa · IWG · VirtualOffice

Poslovna adresa: Katar

Svakoj firmi je potrebna adresa. Preko našeg kataloga VirtualOffice možete uzeti poslovnu adresu u centru Regus, Spaces ili HQ (Katar) i koristiti je za registraciju, prepisku i klijente.

Proverite uslove registra pre nego što je koristite kao sedište; za poštu, bankarsku prepisku i vaš sajt važi u svakom slučaju.

7IWG centri
1grad
$59od, mesečno
Adrese: Katar
Pitanja · 4 pitanja

Česta pitanja

Državna taksa za registraciju iznosi 1.500 QAR. Naknade za agenta, adresu i stručne usluge se dodaju i razlikuju se od pružaoca do pružaoca. Godišnje održavanje: Nije navedeno.

Registar ne objavljuje standardni rok obrade. Licencirani pružalac usluga daće realan datum za vaš predmet.

Da. Rezidentni direktor nije obavezan, a osnivanje se može obaviti preko licenciranog pružaoca usluga. Mora postupati notar, što pružalac usluga organizuje.

Samo ako ispunjava uslove registra; potvrdite sa pružaocem usluga pre plaćanja.