1. Početna
  2. Jurisdikcije
  3. Holandija

Osnivanje firme: Holandija

BV. Drž. taksa za registraciju: 85,15 €. Porez na dobit: 25.8%. Lokalni direktor: Ne. Poseta, notar ili advokat: Potreban notar. Registrovana adresa: Pod uslovima.

Provereno prema zvaničnim izvorima 27. septembar 2026.
Drž. taksa za registraciju
85,15 €
Rok registracije
Nije navedeno
Porez na dobit
25.8%
Lokalni direktor
Ne
Osnivanje na daljinu
Moguće
Poseta, notar ili advokat
Potreban notar
Lokalni direktor
Ne
Registrovana adresa
Pod uslovima
Minimalni kapital
€0.01
Godišnje održavanje
Nije navedeno
Članica EU
Da
IWG poslovna adresa
108 centaraod $65/mes.

Šta registar zahteva

Pravna formaBV
Državna taksa za registraciju85,15 €
Rok registracijeNije navedeno
Rezidentni direktorNe
Poseta, notar ili advokatPotreban notar
Registrovana adresaPod uslovima
Minimalni kapital€0.01
Porez na dobit25.8%
Svake godineNije navedeno

Koliko košta

Državna taksa za registraciju
85,15 €
≈ $97 po kursu ECB
Svake godine
Nije navedeno
Nije uključeno
Naknade pružaoca usluga

Registrovani agent ili adresa, notarske takse, računovodstvo i otvaranje bankovnog računa razlikuju se od pružaoca do pružaoca — zatražite ponudu u obrascu zahteva.

Porez na dobit: Holandija

25.8%.

Stope su nominalne vrednosti koje objavljuje poreska uprava; vaša efektivna stopa zavisi od rezidentnosti, delatnosti i ugovora o izbegavanju dvostrukog oporezivanja. Ovo nije poreski savet.

Kompletan vodič, uputstva korak po korak i izvori dostupni su na engleskom. Pročitajte vodič na engleskom →

Poređenje sa alternativama: Holandija

Uslovi za osnivanje firme po jurisdikcijama, sa sortiranjem
Godišnje održavanje
75 €≈ $863 dana20%Nije navedenoZavisiPod uslovimaNije navedeno
Poljskasp. z o.o.
350 PLN≈ $911 dan19%NeZavisiNije navedenoNije navedeno
85,15 €≈ $97Nije navedeno25.8%NePotreban notarPod uslovimaNije navedeno
670 DKK≈ $1021 dan22%NeNije potrebnoPod uslovimaNije navedeno
4 od 4 · zvanični izvori, provereno 27. septembar 2026.. Samo državne takse; troškovi agenta i adrese se dodatno naplaćuju.≈ USD po referentnim kursevima ECB od 25. septembar 2026..

Najbliže po regionu i državnoj taksi. Svih 84 jurisdikcija u jednoj tabeli · popunite upitnik.

Izvori

  • kvk.nl, provereno 27. septembar 2026.
  • kvk.nl, provereno 27. septembar 2026. (izvod iz pretrage)
  • business.gov.nl, provereno 27. septembar 2026.
  • belastingdienst.nl, provereno 27. septembar 2026.
Poslovna adresa · IWG · VirtualOffice

Poslovna adresa: Holandija

Svakoj firmi je potrebna adresa. Preko našeg kataloga VirtualOffice možete uzeti poslovnu adresu u centru Regus, Spaces ili HQ (Holandija) i koristiti je za registraciju, prepisku i klijente.

Proverite uslove registra pre nego što je koristite kao sedište; za poštu, bankarsku prepisku i vaš sajt važi u svakom slučaju.

108IWG centri
32gradova
$65od, mesečno
Adrese: Holandija
Pitanja · 4 pitanja

Česta pitanja

Državna taksa za registraciju iznosi 85,15 €. Naknade za agenta, adresu i stručne usluge se dodaju i razlikuju se od pružaoca do pružaoca. Godišnje održavanje: Nije navedeno.

Registar ne objavljuje standardni rok obrade. Licencirani pružalac usluga daće realan datum za vaš predmet.

Da. Rezidentni direktor nije obavezan, a osnivanje se može obaviti preko licenciranog pružaoca usluga. Mora postupati notar, što pružalac usluga organizuje.

Samo ako ispunjava uslove registra; potvrdite sa pružaocem usluga pre plaćanja.