Buka
syarikat anda
di mana-mana sahaja
Daftar syarikat di mana-mana negara melalui satu permintaan. Kami membandingkan 83 bidang kuasa secara mendalam — pemastautinan pengarah, alamat, notari, yuran, tempoh masa, cukai — daripada sumber rasmi, dan memperkenalkan anda kepada pembekal berlesen di mana sahaja anda pilih.
Apakah aktiviti syarikat?
Sebelah-menyebelah, terus daripada pendaftar
Sepuluh bidang kuasa yang paling kerap dibandingkan pengasas, disusun mengikut yuran, kelajuan atau cukai. Setiap sel datang daripada pendaftar atau pihak berkuasa cukai, dengan tarikh kami menyemaknya.
| Penyelenggaraan tahunan | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
IrelandLTD | €50≈ $57 | 10 hari | 12.5% | Dengan syarat | Tidak diperlukan | Tidak dinyatakan | Tidak dinyatakan |
BelandaBV | €85.15≈ $97 | Tidak dinyatakan | 25.8% | Tidak | Notari diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan |
WyomingLLC | USD 100 | Tidak dinyatakan | 0% | Tidak | Tidak diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan |
DelawareLLC | USD 110 | Tidak dinyatakan | Tidak dinyatakan | Tidak | Tidak diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan |
| £100≈ $133 | 1 hari | 25% | Tidak | Tidak diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan | |
CyprusLtd | €165≈ $188 | Tidak dinyatakan | 15% | Tidak | Peguam diperlukan | Tidak dinyatakan | Tidak dinyatakan |
Hong Kong SAR ChinaLimited company | HK$1,545≈ $197 | 0.1 hari | 16.5% | Tidak | Tidak diperlukan | Tidak dinyatakan | Tidak dinyatakan |
SingapuraPte Ltd | SGD 315≈ $247 | 1 hari | 17% | Ya | Tidak diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan |
JermanGmbH | €225≈ $257 | Tidak dinyatakan | 15% | Tidak | Notari diperlukan | Dengan syarat | Tidak dinyatakan |
EstoniaOÜ | €265≈ $302 | 0.1 hari | 22% | Tidak | Tidak diperlukan | Alamat pembekal diterima | Tidak dinyatakan |
| Berbeza-beza | 10 hari | 9% | Tidak dinyatakan | Bergantung | Premis sebenar | Tidak dinyatakan | |
TurkiyeLimited Şirket | Berbeza-beza | 1 hari | 25% | Tidak | Bergantung | Alamat pembekal diterima | Tidak dinyatakan |
Pilih tempat untuk mendaftar
Sepuluh yang paling kerap dipilih pengasas — dan 71 negara lagi di mana kami juga boleh mengatur alamat perniagaan melalui IWG. Setiap panduan: apa yang pendaftar perlukan, kosnya, dan kesilapan yang menyebabkan penolakan.
Delaware
LLC
- Yuran kerajaan
- USD 110
- Masa
- Tidak dinyatakan
- Pengarah tempatan
- Tidak
Wyoming
LLC
- Yuran kerajaan
- USD 100
- Masa
- Tidak dinyatakan
- Pengarah tempatan
- Tidak
United Kingdom
Ltd
- Yuran kerajaan
- £100
- Masa
- 1 hari
- Pengarah tempatan
- Tidak
Emiriah Arab Bersatu
- Yuran kerajaan
- Berbeza-beza
- Masa
- 10 hari
- Pengarah tempatan
- Tidak dinyatakan
Singapura
Pte Ltd
- Yuran kerajaan
- SGD 315
- Masa
- 1 hari
- Pengarah tempatan
- Ya
Hong Kong SAR China
Limited company
- Yuran kerajaan
- HK$1,545
- Masa
- 0.1 hari
- Pengarah tempatan
- Tidak
Estonia
OÜ
- Yuran kerajaan
- €265
- Masa
- 0.1 hari
- Pengarah tempatan
- Tidak
Cyprus
Ltd
- Yuran kerajaan
- €165
- Masa
- Tidak dinyatakan
- Pengarah tempatan
- Tidak
Ireland
LTD
- Yuran kerajaan
- €50
- Masa
- 10 hari
- Pengarah tempatan
- Dengan syarat
Belanda
BV
- Yuran kerajaan
- €85.15
- Masa
- Tidak dinyatakan
- Pengarah tempatan
- Tidak
Jerman
GmbH
- Yuran kerajaan
- €225
- Masa
- Tidak dinyatakan
- Pengarah tempatan
- Tidak
Turkiye
Limited Şirket
- Yuran kerajaan
- Berbeza-beza
- Masa
- 1 hari
- Pengarah tempatan
- Tidak
Daripada senarai pendek kepada syarikat berdaftar
Senarai pendek
Kuiz mengecilkan bidang kuasa kepada dua atau tiga yang sesuai dengan tempat tinggal dan aktiviti anda.
Semak peraturan
Setiap panduan menyenaraikan apa yang pendaftar perlukan, kosnya dan kesilapan yang menyebabkan penolakan.
Hubungi pembekal
Hantar satu permintaan dan pembekal berlesen untuk bidang kuasa itu akan menghubungi anda. Kami tidak pernah memfailkan bagi pihak anda.
Mana-mana negara. Satu permintaan.
Perbandingan ini merangkumi 83 bidang kuasa secara mendalam, tetapi permintaan berfungsi untuk mana-mana negara. Beritahu kami di mana anda mahukan syarikat itu dan apa aktivitinya; dengan persetujuan anda, kami menyalurkan permintaan kepada satu pembekal berlesen di sana, dan mereka membalas dengan pilihan dan harga.
Pilih tempat untuk mendaftar
DelawareUSD 110
WyomingUSD 100
United Kingdom£100
Emiriah Arab BersatuBerbeza-beza
SingapuraSGD 315
Hong Kong SAR ChinaHK$1,545
Estonia€265
Cyprus€165
Ireland€50
Belanda€85.15
Jerman€225
TurkiyeBerbeza-beza
- 83
- bidang kuasa dibandingkan
- 29
- boleh ditubuhkan dalam talian
- 418
- sumber rasmi dipetik
- € 0
- kos untuk pengasas
Jika notari, peguam atau ejen berlesen mesti bertindak, pembekal akan mengaturkannya. Kami memperkenalkan — kami tidak pernah memfailkan bagi pihak anda.
Soalan lazim
Tiada satu negara yang terbaik: ia bergantung pada tempat anda tinggal, aktiviti syarikat dan siapa pelanggan anda. Gunakan kuiz lima soalan untuk menyenarai pendek dua atau tiga bidang kuasa, kemudian bandingkan yuran, tempoh masa dan peraturan pengarah dalam jadual.
Dalam 29 daripada 83 bidang kuasa yang kami bandingkan, pendaftaran boleh dibuat dalam talian tanpa lawatan. Jika notari atau peguam mesti bertindak, pembekal berlesen akan mengaturkannya.
Tidak. Kami membandingkan bidang kuasa menggunakan sumber rasmi pendaftar dan pihak berkuasa cukai dan, jika anda minta, menyalurkan permintaan anda kepada pembekal berlesen atau rakan kongsi. Nasihat undang-undang dan cukai datang daripada mereka, bukan daripada kami.
Boleh. Perbandingan merangkumi bidang kuasa yang disenaraikan secara mendalam, tetapi borang permintaan berfungsi untuk mana-mana negara. Beritahu kami di mana anda mahukan syarikat itu dan apa aktivitinya, dan kami memperkenalkan anda kepada pembekal berlesen di sana — dengan persetujuan anda, percuma untuk anda.
Setiap keperluan disemak dengan pendaftar rasmi atau pihak berkuasa cukai, dan setiap halaman memaparkan tarikh semakan. Kami menyemak data setiap suku tahun dan setiap kali pendaftar mengubah yurannya.