1. Početna
  2. Jurisdikcije
  3. Katar

Osnivanje tvrtke: Katar

LLC. Drž. pristojba za registraciju: 1.500 QAR. Porez na dobit: 10%. Lokalni direktor: Ne. Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik: Potreban javni bilježnik. Registrirana adresa: Pod uvjetima.

Provjereno prema službenim izvorima 27. rujna 2026.
Drž. pristojba za registraciju
1.500 QAR
Rok registracije
Nije navedeno
Porez na dobit
10%
Lokalni direktor
Ne
Osnivanje na daljinu
Potreban posjet
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik
Potreban javni bilježnik
Lokalni direktor
Ne
Registrirana adresa
Pod uvjetima
Minimalni kapital
Nije navedeno
Godišnje održavanje
Nije navedeno
Članica EU-a
Ne
IWG poslovna adresa
7 centaraod $59/mj.

Što registar zahtijeva

Pravni oblikLLC
Državna pristojba za registraciju1.500 QAR
Rok registracijeNije navedeno
Rezidentni direktorNe
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnikPotreban javni bilježnik
Registrirana adresaPod uvjetima
Minimalni kapitalNije navedeno
Porez na dobit10%
Svake godineNije navedeno

Koliko košta

Državna pristojba za registraciju
1.500 QAR
≈ $412 po tečaju ESB-a
Svake godine
Nije navedeno
Nije uključeno
Naknade pružatelja usluga

Registrirani agent ili adresa, javnobilježničke pristojbe, računovodstvo i otvaranje bankovnog računa razlikuju se od pružatelja do pružatelja — zatražite ponudu u obrascu zahtjeva.

Porez na dobit: Katar

10%.

Stope su nominalne vrijednosti koje objavljuje porezna uprava; vaša efektivna stopa ovisi o rezidentnosti, djelatnosti i ugovorima o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja. Ovo nije porezni savjet.

Cjeloviti vodič, upute korak po korak i izvori dostupni su na engleskom. Pročitajte vodič na engleskom →

Usporedba s alternativama: Katar

Uvjeti za osnivanje tvrtke po jurisdikcijama, sa sortiranjem
Godišnje održavanje
250 JOD≈ $35314 danaNije navedenoNeOvisiNije navedenoNije navedeno
1.500 QAR≈ $412Nije navedeno10%NePotreban javni bilježnikPod uvjetimaNije navedeno
Varira10 dana9%Nije navedenoOvisiStvaran prostorNije navedeno
OmanLLC
VariraNije navedeno15%NeNije potrebnoNije navedenoNije navedeno
4 od 4 · službeni izvori, provjereno 27. rujna 2026.. Samo državne pristojbe; troškovi agenta i adrese naplaćuju se dodatno.≈ USD po referentnim tečajevima ESB-a od 25. rujna 2026..

Najbliže po regiji i državnoj pristojbi. Svih 84 jurisdikcija u jednoj tablici · ispunite upitnik.

Izvori

  • moci.gov.qa, provjereno 27. rujna 2026.
  • gta.gov.qa, provjereno 27. rujna 2026.
  • moci.gov.qa, provjereno 27. rujna 2026. (izvadak iz pretrage)
  • qfc.qa, provjereno 27. rujna 2026.
  • investor.sw.gov.qa, provjereno 27. rujna 2026.
Poslovna adresa · IWG · VirtualOffice

Poslovna adresa: Katar

Svakoj tvrtki treba adresa. Putem našeg kataloga VirtualOffice možete uzeti poslovnu adresu u centru Regus, Spaces ili HQ (Katar) i koristiti je za registraciju, korespondenciju i klijente.

Provjerite uvjete registra prije nego što je koristite kao sjedište; za poštu, bankovnu korespondenciju i vašu web stranicu vrijedi u svakom slučaju.

7IWG centri
1grad
$59od, mjesečno
Adrese: Katar
Pitanja · 4 pitanja

Česta pitanja

Državna pristojba za registraciju iznosi 1.500 QAR. Naknade za agenta, adresu i stručne usluge dodaju se i razlikuju se od pružatelja do pružatelja. Godišnje održavanje: Nije navedeno.

Registar ne objavljuje standardni rok obrade. Licencirani pružatelj usluga dat će realan datum za vaš predmet.

Da. Rezidentni direktor nije obvezan, a osnivanje se može obaviti putem licenciranog pružatelja usluga. Mora postupati javni bilježnik, što pružatelj usluga organizira.

Samo ako ispunjava uvjete registra; potvrdite s pružateljem usluga prije plaćanja.