1. Početna
  2. Jurisdikcije
  3. Nizozemska

Osnivanje tvrtke: Nizozemska

BV. Drž. pristojba za registraciju: 85,15 €. Porez na dobit: 25.8%. Lokalni direktor: Ne. Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik: Potreban javni bilježnik. Registrirana adresa: Pod uvjetima.

Provjereno prema službenim izvorima 27. rujna 2026.
Drž. pristojba za registraciju
85,15 €
Rok registracije
Nije navedeno
Porez na dobit
25.8%
Lokalni direktor
Ne
Osnivanje na daljinu
Moguće
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik
Potreban javni bilježnik
Lokalni direktor
Ne
Registrirana adresa
Pod uvjetima
Minimalni kapital
€0.01
Godišnje održavanje
Nije navedeno
Članica EU-a
Da
IWG poslovna adresa
108 centaraod $65/mj.

Što registar zahtijeva

Pravni oblikBV
Državna pristojba za registraciju85,15 €
Rok registracijeNije navedeno
Rezidentni direktorNe
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnikPotreban javni bilježnik
Registrirana adresaPod uvjetima
Minimalni kapital€0.01
Porez na dobit25.8%
Svake godineNije navedeno

Koliko košta

Državna pristojba za registraciju
85,15 €
≈ $97 po tečaju ESB-a
Svake godine
Nije navedeno
Nije uključeno
Naknade pružatelja usluga

Registrirani agent ili adresa, javnobilježničke pristojbe, računovodstvo i otvaranje bankovnog računa razlikuju se od pružatelja do pružatelja — zatražite ponudu u obrascu zahtjeva.

Porez na dobit: Nizozemska

25.8%.

Stope su nominalne vrijednosti koje objavljuje porezna uprava; vaša efektivna stopa ovisi o rezidentnosti, djelatnosti i ugovorima o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja. Ovo nije porezni savjet.

Cjeloviti vodič, upute korak po korak i izvori dostupni su na engleskom. Pročitajte vodič na engleskom →

Usporedba s alternativama: Nizozemska

Uvjeti za osnivanje tvrtke po jurisdikcijama, sa sortiranjem
Godišnje održavanje
75 €≈ $863 dana20%Nije navedenoOvisiPod uvjetimaNije navedeno
Poljskasp. z o.o.
350 PLN≈ $911 dan19%NeOvisiNije navedenoNije navedeno
85,15 €≈ $97Nije navedeno25.8%NePotreban javni bilježnikPod uvjetimaNije navedeno
670 DKK≈ $1021 dan22%NeNije potrebnoPod uvjetimaNije navedeno
4 od 4 · službeni izvori, provjereno 27. rujna 2026.. Samo državne pristojbe; troškovi agenta i adrese naplaćuju se dodatno.≈ USD po referentnim tečajevima ESB-a od 25. rujna 2026..

Najbliže po regiji i državnoj pristojbi. Svih 84 jurisdikcija u jednoj tablici · ispunite upitnik.

Izvori

  • kvk.nl, provjereno 27. rujna 2026.
  • kvk.nl, provjereno 27. rujna 2026. (izvadak iz pretrage)
  • business.gov.nl, provjereno 27. rujna 2026.
  • belastingdienst.nl, provjereno 27. rujna 2026.
Poslovna adresa · IWG · VirtualOffice

Poslovna adresa: Nizozemska

Svakoj tvrtki treba adresa. Putem našeg kataloga VirtualOffice možete uzeti poslovnu adresu u centru Regus, Spaces ili HQ (Nizozemska) i koristiti je za registraciju, korespondenciju i klijente.

Provjerite uvjete registra prije nego što je koristite kao sjedište; za poštu, bankovnu korespondenciju i vašu web stranicu vrijedi u svakom slučaju.

108IWG centri
32gradova
$65od, mjesečno
Adrese: Nizozemska
Pitanja · 4 pitanja

Česta pitanja

Državna pristojba za registraciju iznosi 85,15 €. Naknade za agenta, adresu i stručne usluge dodaju se i razlikuju se od pružatelja do pružatelja. Godišnje održavanje: Nije navedeno.

Registar ne objavljuje standardni rok obrade. Licencirani pružatelj usluga dat će realan datum za vaš predmet.

Da. Rezidentni direktor nije obvezan, a osnivanje se može obaviti putem licenciranog pružatelja usluga. Mora postupati javni bilježnik, što pružatelj usluga organizira.

Samo ako ispunjava uvjete registra; potvrdite s pružateljem usluga prije plaćanja.