1. Početna
  2. Jurisdikcije
  3. Malezija

Osnivanje tvrtke: Malezija

Sdn Bhd. Drž. pristojba za registraciju: 1.000 MYR. Porez na dobit: 24%. Lokalni direktor: Da. Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik: Nije potrebno. Registrirana adresa: Adresa pružatelja prihvatljiva.

Provjereno prema službenim izvorima 27. rujna 2026.
Drž. pristojba za registraciju
1.000 MYR
Rok registracije
Nije navedeno
Porez na dobit
24%
Lokalni direktor
Da
Osnivanje na daljinu
Moguće
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnik
Nije potrebno
Lokalni direktor
Da
Registrirana adresa
Adresa pružatelja prihvatljiva
Minimalni kapital
Nije navedeno
Godišnje održavanje
Nije navedeno
Članica EU-a
Ne
IWG poslovna adresa
48 centaraod $32/mj.

Što registar zahtijeva

Pravni oblikSdn Bhd
Državna pristojba za registraciju1.000 MYR
Rok registracijeNije navedeno
Rezidentni direktorDa
Posjet, javni bilježnik ili odvjetnikNije potrebno
Registrirana adresaAdresa pružatelja prihvatljiva
Minimalni kapitalNije navedeno
Porez na dobit24%
Svake godineNije navedeno

Koliko košta

Državna pristojba za registraciju
1.000 MYR
≈ $245 po tečaju ESB-a
Svake godine
Nije navedeno
Nije uključeno
Naknade pružatelja usluga

Registrirani agent ili adresa, javnobilježničke pristojbe, računovodstvo i otvaranje bankovnog računa razlikuju se od pružatelja do pružatelja — zatražite ponudu u obrascu zahtjeva.

Porez na dobit: Malezija

24%.

Stope su nominalne vrijednosti koje objavljuje porezna uprava; vaša efektivna stopa ovisi o rezidentnosti, djelatnosti i ugovorima o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja. Ovo nije porezni savjet.

Cjeloviti vodič, upute korak po korak i izvori dostupni su na engleskom. Pročitajte vodič na engleskom →

Usporedba s alternativama: Malezija

Uvjeti za osnivanje tvrtke po jurisdikcijama, sa sortiranjem
Godišnje održavanje
TajlandCo., Ltd.
5.500 THB≈ $1651 dan20%NeOvisiAdresa pružatelja prihvatljivaNije navedeno
1.545 HKD≈ $1970,1 dan16.5%NeNije potrebnoNije navedenoNije navedeno
MalezijaSdn Bhd
1.000 MYR≈ $245Nije navedeno24%DaNije potrebnoAdresa pružatelja prihvatljivaNije navedeno
SingapurPte Ltd
315 SGD≈ $2471 dan17%DaNije potrebnoPod uvjetimaNije navedeno
4 od 4 · službeni izvori, provjereno 27. rujna 2026.. Samo državne pristojbe; troškovi agenta i adrese naplaćuju se dodatno.≈ USD po referentnim tečajevima ESB-a od 25. rujna 2026..

Najbliže po regiji i državnoj pristojbi. Svih 84 jurisdikcija u jednoj tablici · ispunite upitnik.

Izvori

  • ssm.com.my, provjereno 27. rujna 2026.
  • ssm.com.my, provjereno 27. rujna 2026.
  • ssm.com.my, provjereno 27. rujna 2026.
  • hasil.gov.my, provjereno 27. rujna 2026.
Poslovna adresa · IWG · VirtualOffice

Poslovna adresa: Malezija

Svakoj tvrtki treba adresa. Putem našeg kataloga VirtualOffice možete uzeti poslovnu adresu u centru Regus, Spaces ili HQ (Malezija) i koristiti je za registraciju, korespondenciju i klijente.

Registar prihvaća adresu pružatelja usluga kao sjedište, pa IWG adresa može biti službena adresa tvrtke.

48IWG centri
20gradova
$32od, mjesečno
Adrese: Malezija
Pitanja · 4 pitanja

Česta pitanja

Državna pristojba za registraciju iznosi 1.000 MYR. Naknade za agenta, adresu i stručne usluge dodaju se i razlikuju se od pružatelja do pružatelja. Godišnje održavanje: Nije navedeno.

Registar ne objavljuje standardni rok obrade. Licencirani pružatelj usluga dat će realan datum za vaš predmet.

Da, ali ne sam: potreban je najmanje jedan lokalno rezidentni direktor, što licencirani pružatelj usluga može pomoći organizirati. Posjet nije potreban.

Da. Adresa pružatelja usluga prihvaća se kao sjedište.